facebook sayfa beğenisi satın al | facebook post beğenisi satın al

FACEBOOK POST BEĞENİSİ SATIN AL

Facebook post beğenileri, Facebook hesabınızdan paylaştığınız ya da paylaşacağınız bütün gönderileriniz için beğeni satın alabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmetimizi ister fotoğraf paylaşımlarınızda, ister video paylaşımlarınızda isterseniz de yalnızca yazı olarak yaptığınız paylaşımlarınızda kullanabilirsiniz.

Facebook gönderi beğenisi birden fazla kullanıcı tipi ile birden fazla gönderi için satın alınabilir. Beğeni satın alabileceğiniz kullanıcı tipleri Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak dörde ayrılmaktadır. Her bir kullanıcı tipinden istediğiniz kadar gönderi beğenisi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız beğenileri 15 dakika içinde bizimle bağlantısını paylaştığınız Facebook gönderinizde görebilirsiniz.

HANGİ KULLANICI NASIL BEĞENİ YAPIYOR?

Facebook gönderileriniz için beğeni uygulaması birden fazla beğeni yapabilen kullanıcı seçeneğimiz var. Bunların ilki;

Türk gerçek beğeni: Facebook hesabınızdan paylaşacağınız gönderileriniz için size gerçek Türk kullanıcılar tarafından yapılacak beğenilen sunar. Bu kullanıcıların yapacağı beğeniler diğer kendi takipçileri ve arkadaşları tarafından da görülebilir ve erişiminizi ikiye katlayabilir.

Türk bot beğeniler: Türk bot beğeniler gerçek kişi beğenilerine göre daha az maliyetlidir. Bu nedenle bir miktar gerçek kullanıcı beğeni alındıktan sonra büyük miktarda bot beğeni alarak, beğeni seviyenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Yabancı gerçek beğenisi: Yabancı gerçek kullanıcılar tarafından yapılan bu beğeniler, dünyanın dört bir tarafından farklı dillerden kullanıcılar aracılığı ile gelebilir. Bu nedenle sayfanızı uluslararası bir seviyeye çıkartmak için yabancı gerçek Facebook kullanıcıları kullanılabilir.

Yabancı bot beğeni: Yabancı bot beğeniler diğer beğeni hizmetlerine göre çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Bu nedenle yoğun bir şekilde satın alınabilir. Satın alınan yabancı bot beğeniler asla eksilmez. Facebook beğeni satın almak sitemiz ile çok basit.

Satın Almak İçin Tıklayın

www.sdmedya.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>